محل تبلیغات شما

سلام .اولین پستم در این وبراستش مدت هاست که احساس میکنم به یه نفر نیاز دارم تا درکم کنه.شما درکم میکنید؟تابحال تلاش کردید کسی رو بکشید؟تابحال جنون سراغتون اومده؟شما هم حس میکنید که یک چیزی همیشه دنبالتونه؟تابحال دیوونه شدید؟چقدر تلاش برای پنهان کردنش دارید؟تابحال حسش کردید؟که صداتون میزنه؟که میخواد قبولش کنید.من دروغ نمیگم.من وب رو زدم تا همه کسانی که هیولا هستند دور هم جمع بشند و هیچوقت احساس تنهایی نکنند.بدونند که تنها کسایی نیستن که تشنه کشتار هستند.من همیشه گرسنم و اشتهام خیلی زیاده در حدی که معدم فوری خالی میشه و اونقدر قار و قور میکنه تا برم یه کوفتی بخورم.و بعدش؟فوری کالریش مصرف میشه.و باز هم گرسنم.درضمن چاق و تپل هم نیستم.و من میدونم چرا اینجوری شدم.چون اون داره مصرفش میکنه.چون این غذا ها سیرش نمیکنه.هیولای من گرسنه ی روحه.ولی تا بحال کسی رو نکشتم تا سیرش کنم.واون غذایی رو که میخورم رو مصرف میکنه تا شاید سیر بشه.بعضی از شبا صداش رو میشنوم که صدام میکنه.آروم صدام میزنه و خودش رو نشون میده گاهی.با جنون.و هرکس رو که ملاقات میکنم چهره ی خون آلود و لحظه کشتنش تو ذهنم تجسم میکنم و لذت میبرم.تابحال صدای هیولاها رو شنیدید؟چشم هاشون رو دیدی؟اونا جن نیستند.اونا هیولان.هیولا ها با جن ها فرق دارن.شما هم کسایی رو میبینید و باهاشون حرف میزنید که کسی نمیبینه؟تابحال برای دیدن خون دست به بریدن دست و پاهای خودتون زدین؟من افسرده نیستم.ولی هیولام گرسنست.من دیوونم.و خیلی خب جنونم رو پنهان میکنم.طوری که هیچکس حتی بهم شک نمیکنه.عادت کردم.مدام خاطره دختری به ذهنم میاد.دختری که حس میکنم خودم کشتمش.من حافظش رو پاک کردم و اون از افسردگی خودکشی میکنه.خودش رو از دره پرت میکنه.مدام این صحنه جلو چشمامه.و حتی تلاش کردم برای خودم قربانی پیدا کنم تا هیولام رو سیر کنم.سعی کردم.عمه هام و مادر بزرگم رو بکشم.ولی به خودم اومدم و گفتم:بس کن!بس کن بس کن!اجازه نداری!اونا لایقش نیستند.پس برای خودم قانون گذاشتم.اگر موقعیت کشتن پیش اومد ، فقط هرکس لایقش بود.نباید برای سیر کردن خودت بقیه رو بیگناه بکشی.تابحال صدای قدم هیولا های دیگر رو اطراف خودت حس کردی؟سایشون رو دیدی؟ببین.من حرف های زیادی دارم.این وب برای هیولا هایی مثل منه.برای همدردی و کمک به هم.میتونیم اینجا به هیولا بودنمون لبخند بزنیم.باید بپذیریمشون.شاید حتی بتونیم قربانی هامون رو بسنجیم.فقط دروغ نگو.واقعی باش.آدرس وب رو هرجا میشناسی بفرست شاید کسی.شاید هیولایی.مثل من.خودش رو پنهان کرده باشه.

داستان هایی که داشتیم:)

معرفی این وب و دلیل تشکیل

رو ,میکنه ,هم ,میکنم ,هیولا ,وب ,خودش رو ,این وب ,بس کن ,کسی رو ,رو که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفاعی